- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Silniční pláště >
- Schwalbe Road Cruiser Plus 47-622 PunctureGuard
Schwalbe Road Cruiser Plus 47-622 PunctureGuard
Udržitelný ještě zesílen. Pro ještě větší bezpečnost a delší životnost je Road Cruiser se směsí Green ve verzi Plus chráněn extrémně účinnou ochranou proti defektu - 3 mm silným pásem PunctureGuard.
Výrobce schwalbe Kód produktu 11159085 Ean produktu 4026495867498
V úterý u Vás doma
| Kód produktu | 11159085 |
| Ean produktu | 4026495867498 |
PARAMETRY
| Rychlost | 2,5/10 |
| Záběr silnice | 3/10 |
| Záběr off-road | 2/10 |
| Ochrana | 5/10 |
| Životnost | 3/10 |
| Stupeň ochrany | 5/10 |
| Provedení | Active Line |
| Barevné provedení | černá+reflexní pruh |
| EPI | 50 |
| Min/max tlak | 3,0-6,0 bar |
| Tech. ochrana | PunctureGuard |
| Rozměr pláště | 28x1,75 ETRTO 47-622 |
| Směs | GreenCompound |
| Max.zatížení při max.tlaku | 110 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 925 g |
| Duše | 17,19,19A |
| Rozměr | 28" |
TECHNOLOGIE

Reflex
Reflexní pruh se rozsvítí při nasvícení reflektorem.

Linie kvality Active line
Spolehlivá kvalita s velmi hodnotnou kostrou 50 EPI

E-bike ready 25km/h
Doporučeno a homologováno pro elektrokola do 25 km/h

ochrana 5 PunctureGuard
PunctureGuard stejná úroveň ochrany jako GreenGuard, ale méně elastický.

Green Compound
Směs běhounu pláště vyrobená z recyklovaných surovin
Podobné zboží
Náš základní model Teď s novým dynamickým dezénem.Atraktivní barevn...
Náš základní model S dynamickým dezénem. Atraktivní barevné variant...
Náš základní model S dynamickým dezénem. Atraktivní barevné variant...
Náš základní model S dynamickým dezénem. Atraktivní barevné variant...
