- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Silniční pláště >
- Schwalbe plášť Lugano II 32-622 KevlarGuard černá...
Schwalbe plášť Lugano II 32-622 KevlarGuard černá neskládací
Náš základní model S dynamickým dezénem. Atraktivní barevné varianty také v komfortní šířce 25mm. Lugano nabízí spolehlivý výkon za příznivou cenu.Také ve verzi s béžovým bokem a klasickým retro logem.
Výrobce schwalbe Kód produktu 11159020 Ean produktu 4026495863438
V úterý u Vás doma
| Kód produktu | 11159020 |
| Ean produktu | 4026495863438 |
PARAMETRY
| Rychlost | |
| Záběr silnice | |
| Záběr off-road | |
| Ochrana | |
| Životnost | |
| Provedení | Active |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 50 |
| Min/max tlak | 6,0-8,0 bar |
| Tech. ochrana | KevlarGuard |
| Rozměr pláště | 28x1,25 ETRTO 32-622 |
| Směs | Silica |
| Max.zatížení při max.tlaku | 70 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 420 |
| Duše | 17,18 |
| Rozměr | 28" |
Podobné zboží
Náš základní model Teď s novým dynamickým dezénem.Atraktivní barevn...
Udržitelný ještě zesílen. Pro ještě větší bezpečnost a delší životn...
Náš základní model S dynamickým dezénem. Atraktivní barevné variant...
Náš základní model S dynamickým dezénem. Atraktivní barevné variant...
