- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště na dětská kola >
- Schwalbe PICK UP 24x2.35 Super Defense Addix...
Schwalbe PICK UP 24x2.35 Super Defense Addix E černá+reflexní pruh
PRVNÍ SKUTEČNÁ NÁKLADNÍ PNEUMATIKA SCHWALBE. Díky extrémně stabilní dvojité kostře se Schwalbe Pick Up stává skutečným pracantem a zároveň nabízí vynikající ochranu proti propíchnutí. Navíc směs ADDIX E-Compound zajišťuje výjimečně dobrý jízdní výkon a přilnavost, a to i ve verzi 20“. Díky certifikaci ECE-R75 je Schwalbe Pick Up optimální volbou pro všechna e-cargo kola.
Výrobce schwalbe Kód produktu 11159341 Ean produktu 4026495902502
V úterý u Vás doma
| Kód produktu | 11159341 |
| Ean produktu | 4026495902502 |
PRVNÍ SKUTEČNÁ NÁKLADNÍ PNEUMATIKA SCHWALBE. Díky
extrémně stabilní dvojité kostře se Schwalbe Pick Up stává skutečným
pracantem a zároveň nabízí vynikající ochranu proti propíchnutí. Navíc
směs ADDIX E-Compound zajišťuje výjimečně dobrý jízdní výkon a
přilnavost, a to i ve verzi 20“. Díky certifikaci ECE-R75 je Schwalbe Pick
Up optimální volbou pro všechna e-cargo kola.
SUPER DEFENSE: Extrémně silná dvojitá kostra dává plášti vynikající
bezpečnost pro těžká břemena. Více vrstev kostry pláště poskytuje plášti
extra ochranu proti propíchnutí.
PARAMETRY
| Provedení | Performance |
| Barevné provedení | černá+reflexní pruh |
| EPI | 2x67 |
| Min/max tlak | 2,0-4,5 bar |
| Rozměr pláště | 24x2,35 ETRTO 60-507 |
| Směs | ADDIX E |
| Max.zatížení při max.tlaku | 145 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 1150 g |
| Rozměr | 24" |
TECHNOLOGIE

Reflex
Reflexní pruh se rozsvítí při nasvícení reflektorem.

Linie kvality Performance line
Excelentní kvalita pro intenzivní nasazení.
ADDIX E
Směs speciálně pro elektrokola
Podobné zboží
Hans Dampf je zábava! Obrovský objem, agresivní profil a vysoce kva...
Univerzál se záběrem a komfortem. S ochranou Puncture Protection a ...
Nejmladší člen rodiny neprorazitelných.RightRunem Plus plníme přání...
Neprorazitelný plášť. Nejprodávanější plášť od Schwalbe.Nejlépe och...
