- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště na dětská kola >
- Schwalbe Rightrun Plus 24x1.0 25-540 2grip SmartGuard...
Schwalbe Rightrun Plus 24x1.0 25-540 2grip SmartGuard šedé pruhy
Nejmladší člen rodiny neprorazitelných.RightRunem Plus plníme přání po hladkém plášti s ochranou SmartGuard.
Výrobce schwalbe Kód produktu 1028239702 Ean produktu 4026495758208
V pondělí u Vás doma
| Kód produktu | 1028239702 |
| Ean produktu | 4026495758208 |
PARAMETRY
| Stupeň ochrany | 6/10 |
| Provedení | Performance |
| Barevné provedení | Black n roll / šedé pruhy |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | 6,0-10,0bar |
| Tech. ochrana | SmartGuard |
| Rozměr pláště | 24x1,0 ETRTO 25-540 |
| Směs | Black n roll šedé pruhy |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 500 g |
| Duše | 9A,9B |
| Rozměr | 24" |
TECHNOLOGIE

Linie kvality Performance line
Excelentní kvalita pro intenzivní nasazení.

2grip
Pláště šetrné k rukám. Boční strana je úplně hladká. Pláště kloužou měkce okolo ruky. Je to standard u všech Schwalbe plášťů pro vozíky.Patentováno.

Směs Black n roll
Speciální směs pro vozíky, která nezanechává stopy na podlaze.

Ochrana 7 SmartGuard
Nejúčinnější ochranný pás, masivní, 5mm silná vrstva elastického kaučuku trvale chrání.
Podobné zboží
Hans Dampf je zábava! Obrovský objem, agresivní profil a vysoce kva...
Neprorazitelný plášť. Nejprodávanější plášť od Schwalbe.Nejlépe och...
Neprorazitelný plášť. Nejprodávanější plášť od Schwalbe.Nejlépe och...
Integrované pružení. S balonovými koly komfortní cyklistika bez nák...
