- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Silniční pláště >
- Schwalbe plášť Durano DD 25-622 DoubleDefense černá...
Schwalbe plášť Durano DD 25-622 DoubleDefense černá neskládací
S ochranou kolem dokola. DD znamená Double Defense. K pásu RaceGuard teď efektivní ochrana boku pláště.
Výrobce schwalbe Kód produktu 11158995 Ean produktu 4026495866019
V úterý u Vás doma
| Kód produktu | 11158995 |
| Ean produktu | 4026495866019 |
PARAMETRY
| Rychlost | 4 |
| Záběr silnice | 5 |
| Záběr off-road | 1 |
| Ochrana | 5 |
| Životnost | 5 |
| Provedení | Performance |
| Barevné provedení | Grafit bok |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | 6,0-8,0 bar |
| Tech. ochrana | DoubleDefense RaceGuard |
| Rozměr pláště | 25-622 |
| Směs | ADDIX Performance |
| Max.zatížení při max.tlaku | 70 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 385 g |
| Duše | 15,20 |
| Rozměr | 28" |
Podobné zboží
Vyvinut speciálně pro e-biky.Nový Energizer Plus má modern, dynamic...
Ještě nikdy nebyl základní model Schwalbe tak dobrý! Tato aktualiza...
Ještě nikdy nebyl základní model Schwalbe tak dobrý! Tato aktualiza...
S ochranou kolem dokola. DD znamená Double Defense. K pásu RaceGuar...
