- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 29" >
- Schwalbe plášť Hurricane 29x2.25 Addix Performance
Schwalbe plášť Hurricane 29x2.25 Addix Performance
Plášť pro lehký terén. Nový Hurricane má moderní, rychlý dezén. Hurricane jede rychle díky hladkému středovému pruhu a na asfaltu je téměř neslyšný. Robustní boční bloky pro dostatek záběru na lesních cestách a štěrku vytvářejí vynikající vlastnosti v terénu. Optimální mikrozářezy v krajní oblasti běhounu zajišťují bezpečnou jízdu v zatáčkách.Hurricane je vynikající terénní plášť pro cyklisty, kteří chtějí být rychlí na silnici a očekávají, že jejich pneumatiky budou bez omezení působit v lehkém terénu. Optimalizovaný pro E-MTB, nový Hurricane je nyní také k dispozici až do šířky 62 mm, s technologií DoubleDefense pro nejvyšší nároky na bezpečnost proti propíchnutí.
Výrobce schwalbe Kód produktu 19100130 Ean produktu 4026495858298
V neděli u Vás doma
| Kód produktu | 19100130 |
| Ean produktu | 4026495858298 |
PARAMETRY
| Rychlost | 4,5 |
| Záběr silnice | 4 |
| Záběr off-road | 4 |
| Ochrana | 3 |
| Životnost | 4 |
| Provedení | Performance |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | 2,0-4,0 bar |
| Rozměr pláště | 29x2,25 ETRTO 57-622 |
| Směs | ADDIX Performance |
| Max.zatížení při max.tlaku | 105 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 740 g |
| Duše | 19,19A,19F |
| Rozměr | 29" |
Podobné zboží
Jeden za všechny. Podmanivý trvalý bestseller s vynikajícími všestr...
Nejlepší volba pro začátečníky. Osvědčený profil XC a All Mountain....
Všestranný pro lehký terén. Nový hurikán má moderní, dynamický prof...
Mnohem více než základní plášť. Cenově dostupný městský a turistick...
