- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 29" >
- Schwalbe TOUGH TOM 29x2.60 K-Guard
Schwalbe TOUGH TOM 29x2.60 K-Guard
Nejlepší volba pro začátečníky. Osvědčený profil XC a All Mountain. Správná volba pro těžší traily. Nejvhodnější pro přední kolo v kombinaci např. s Rapid Robem. K dostání ve velikostech kol 26 “, 27,5“ a 29 “a také v superširoké verzi 60 mm (27,5 x 2,35). - výrazné stranové bloky pro velkou boční podporu
Výrobce schwalbe Kód produktu 11159171 Ean produktu 4026495875912
V neděli u Vás doma
| Kód produktu | 11159171 |
| Ean produktu | 4026495875912 |
PARAMETRY
| Rychlost | 4/10 |
| Záběr off-road | 6/10 |
| Životnost | 4/10 |
| Provedení | Active |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 50 |
| Min/max tlak | 1,5-3,0 bar |
| Rozměr pláště | 29x2,6 ETRTO 65-622 |
| Směs | SBC |
| Max.zatížení při max.tlaku | 115 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 890 g |
| Rozměr | 29" |
Podobné zboží
Plášť pro lehký terén. Nový Hurricane má moderní, rychlý dezén. Hur...
Nejlepší volba pro začátečníky. Výborný XC plášť s vynikajícím dezé...
Nejlepší volba pro začátečníky. Výborný XC plášť s vynikajícím dezé...
Nejlepší volba pro začátečníky. Osvědčený profil XC a All Mountain....
