- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 29" >
- Schwalbe plášť Rapid Rob 29x2.1 new...
Schwalbe plášť Rapid Rob 29x2.1 KevlarGuard
Nejlepší volba pro začátečníky. Výborný XC plášť s vynikajícím dezénem a ochranou proti defektu K-Guard. Nejvhodnější pro zadní kolo v kombinaci např. s Tough Tomem. Highlight:: provedení s bílými pruhy v běhounu ve velikostech kol 26 ", 27,5" a 29 ".
Výrobce schwalbe Kód produktu 11101397 Ean produktu 4026495848633
V neděli u Vás doma
| Kód produktu | 11101397 |
| Ean produktu | 4026495848633 |
PARAMETRY
| Rychlost | 3 |
| Záběr silnice | 2 |
| Záběr off-road | 4 |
| Ochrana | 3 |
| Životnost | 3 |
| Provedení | Active Line |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 50 |
| Min/max tlak | 2,0-4,0 bar |
| Tech. ochrana | KevlarGuard |
| Rozměr pláště | 29x2,1 ETRTO 54-622 |
| Směs | SBC |
| Max.zatížení při max.tlaku | 110 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 725 g |
| Duše | 19,19A,19F |
| Rozměr | 29" |
Podobné zboží
Plášť pro lehký terén. Nový Hurricane má moderní, rychlý dezén. Hur...
Nejlepší volba pro začátečníky. Výborný XC plášť s vynikajícím dezé...
Nejlepší volba pro začátečníky. Osvědčený profil XC a All Mountain....
Nejlepší volba pro začátečníky. Osvědčený profil XC a All Mountain....
