- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 29" >
- Schwalbe plášť Smart Sam 29x2.1 new...
Schwalbe plášť Smart Sam 29x2.1 new Addix Performance černá
Jeden za všechny. Podmanivý trvalý bestseller s vynikajícími všestrannými vlastnostmi. Pro ty, kteří rádi střídají silnici s terénem. Moderní, výrazný terénní profil vyniká kompaktním středovým běhounem, díky němuž se plášť pohodlně odvaluje s minimálními vibracemi. Vnější okraje zaručují současně optimální přilnavost v terénu. Smart Sam je tedy doma v každém terénu.
Výrobce schwalbe Kód produktu 1110113901 Ean produktu 4026495819763
V pondělí u Vás doma
| Kód produktu | 1110113901 |
| Ean produktu | 4026495819763 |
Parametry
| Rychlost | 4 |
| Záběr silnice | 3 |
| Záběr off-road | 4 |
| Ochrana | 3 |
| Životnost | 5 |
| Provedení | Performance |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | 2,0-4,0 bar |
| Rozměr pláště | 29x2,1 ETRTO 54-622 |
| Směs | Addix |
| Max.zatížení při max.tlaku | 110 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 720 g |
| Duše | 19, 19A, 19F |
| Rozměr | 29" |
Podobné zboží
Plášť pro lehký terén. Nový Hurricane má moderní, rychlý dezén. Hur...
Nejlepší volba pro začátečníky. Osvědčený profil XC a All Mountain....
Všestranný pro lehký terén. Nový hurikán má moderní, dynamický prof...
LAND CRUISER PLUS. Jako vždy je vybaven pro jakýkoliv terén. Příjem...
