- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Krosové a trekingové pláště >
- Schwalbe plášť Smart Sam 42-622 new...
Schwalbe plášť Smart Sam 42-622 Addix Performance černá
Jeden za všechny. Podmanivý trvalý bestseller s vynikajícími všestrannými vlastnostmi. Pro ty, kteří rádi střídají silnici s terénem. Moderní, výrazný terénní profil vyniká kompaktním středovým běhounem, díky němuž se plášť pohodlně odvaluje s minimálními vibracemi. Vnější okraje zaručují současně optimální přilnavost v terénu. Smart Sam je tedy doma v každém terénu.
Výrobce schwalbe Kód produktu 1110113502 Ean produktu 4026495871990
V pátek u Vás doma
| Kód produktu | 1110113502 |
| Ean produktu | 4026495871990 |
PARAMETRY
| Rychlost | 4 |
| Záběr silnice | 3 |
| Záběr off-road | 4 |
| Ochrana | 3 |
| Životnost | 4 |
| Provedení | Performance |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | 3,5-6,0 bar |
| Rozměr pláště | 28x1,6 ETRTO 42-622 |
| Směs | Addix |
| Max.zatížení při max.tlaku | 110 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 555 g |
| Duše | 17,18,19,19A |
| Rozměr | 28" |
Podobné zboží
Jeden za všechny. Podmanivý trvalý bestseller s vynikajícími všestr...
Plášť pro lehký terén. Nový Hurricane má moderní, rychlý dezén. Hur...
Allterain plášť s odpovídajícím semi-slick profilem pro lehké odval...
Land Cruiser v základní verzi . S pásem K-Guard o něco menší ochran...
