- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 27.5" >
- Schwalbe Racing Ray 27.5x2.25 Addix Performance TLR...
Schwalbe Racing Ray 27.5x2.25 Addix Performance TLR sklád.
Specialista pro přední kolo. Úplně nový, extraagresivní profil XC spojený s univerzální směsí Addix Speedgrip dělá z Racing Ray XC zbraň a brilantní doplněk pro Racing Ralph. Design profilu: výrazné jsou odsazené středové bloky a robustní stranové bloky. Mezi tím sofistikovaný otevřený prostor. To vše pro přesné řízení, spolehlivé zatáčení až na hranici, sportovní ovládání a přímou zpětnou vazbu, vysoký brzdný výkon za všech podmínek.
Výrobce schwalbe Kód produktu 11601112 Ean produktu 4026495846318
V pátek u Vás doma
| Kód produktu | 11601112 |
| Ean produktu | 4026495846318 |
Specialista pro přední kolo. Úplně nový, extraagresivní profil XC spojený s univerzální směsí Addix Speedgrip dělá z Racing Ray XC zbraň a brilantní doplněk pro Racing Ralph. Design profilu: výrazné jsou odsazené středové bloky a robustní stranové bloky. Mezi tím sofistikovaný otevřený prostor. To vše pro přesné řízení, spolehlivé zatáčení až na hranici, sportovní ovládání a přímou zpětnou vazbu, vysoký brzdný výkon za všech podmínek.
PARAMETRY
| Rychlost | 4/10 |
| Záběr silnice | 3,5/10 |
| Záběr off-road | 4,5/10 |
| Ochrana | 4/10 |
| Životnost | 3/10 |
| Provedení | Performance |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | 1,8-3,7 bar |
| Rozměr pláště | 27,5x2,25 ETRTO 57-584 |
| Směs | ADDIX Performance |
| Max.zatížení při max.tlaku | 110 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 680 g |
| Duše | 19,19A,21,21A,21F |
| Rozměr | 27,5" |
TECHNOLOGIE

Linie kvality Performance line
Excelentní kvalita pro intenzivní nasazení.

ADDIX Performance
Velmi trvanlivá směs, široký rozsah použití.

Tubeless ready Performance
Tubeless u plášťů linie Performance. Bok pláště zesílen vrstvou gumy.
Podobné zboží
Plášť pro lehký terén. Nový Hurricane má moderní, rychlý dezén. Hur...
Plášť pro lehký terén. Nový Hurricane má moderní, rychlý dezén. Hur...
Kojak nedělá kompromisy. Je doma na silnici.Rychlý a sportovní slic...
Závodník . Vzhledem k extrémním nárokům dnešních XC tratí jsme Raci...
