- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 27.5" >
- Schwalbe ROCKET RON 27.5x2.25 SuperGround TLE...
Schwalbe ROCKET RON 27.5x2.25 SuperGround TLE Addix Speed skládací
Cross country raketa. Kombinuje rychlost a stabilitu v zatáčkách na nejvyšší úrovni. Vynikající všestranný závodník. - vylepšená konstrukce profilu pro nízký valivý odpor s velmi dobrou přilnavostí - velké mezery pro vynikající samočištění - stabilní boční bloky
Výrobce schwalbe Kód produktu 1160055503 Ean produktu 4026495877237
V pátek u Vás doma
| Kód produktu | 1160055503 |
| Ean produktu | 4026495877237 |
PARAMETRY
| Rychlost | 8/10 |
| Záběr off-road | 7/10 |
| Ochrana | 7/10 |
| Životnost | 6/10 |
| Provedení | Evolution |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | 1,8-3,7 bar |
| Rozměr pláště | 27,5x2,25 ETRTO 57-584 |
| Směs | Addix Speed |
| Max.zatížení při max.tlaku | 110 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 620 g |
| Duše | 19, 21, 19A, 21A, 21AP, 21+AP, 21F |
| Rozměr | 27,5" |
TECHNOLOGIE

Evolution line
Nejkvalitnější materiály, nejnovější technologie.

ADDIX Speed
Směs pro závodníky XC.

Tubeless easy MTB
SnakeSkin chrání bok, usnadňuje bezdušovou konverzi.

E-bike ready 25km/h
Doporučeno a homologováno pro elektrokola do 25 km/h

SUPER GROUND
3 vrstvy kostry SNAKE SKIN ochranný pás od patky k patce CHAFER
chrání styčnou plochu ráfku a pláště.
Těsnění při TLE použití. Silná skládací kevlarová patka pláště
Podobné zboží
Tubeless Easy High-End silniční plášť. Spojuje Souplesse, rychlost ...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
