- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 27.5" >
- Schwalbe ROCKET RON 27.5x2.80 SuperGround TLE...
Schwalbe ROCKET RON 27.5x2.80 SuperGround TLE Addix SpeedGrip skládací
Cross country raketa. Kombinuje rychlost a stabilitu v zatáčkách na nejvyšší úrovni. Vynikající všestranný závodník. - vylepšená konstrukce profilu pro nízký valivý odpor s velmi dobrou přilnavostí - velké mezery pro vynikající samočištění - stabilní boční bloky
Výrobce schwalbe Kód produktu 1160082602 Ean produktu 4026495879118
V pátek u Vás doma
| Kód produktu | 1160082602 |
| Ean produktu | 4026495879118 |
PARAMETRY
| Rychlost | 7/10 |
| Záběr off-road | 7/10 |
| Ochrana | 7/10 |
| Životnost | 6/10 |
| Provedení | Evolution |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | 1,2-2,6 bar |
| Rozměr pláště | 27,5x2,8 ETRTO 70-584 |
| Směs | Addix Speedgrip |
| Max.zatížení při max.tlaku | 120 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 835 g |
| Duše | 19F, 21F |
| Rozměr | 27,5" |
TECHNOLOGIE

Evolution line
Nejkvalitnější materiály, nejnovější technologie.

ADDIX Speedgrip
Univerzální směs s nejširším spektrem nasazení.

Tubeless easy MTB
SnakeSkin chrání bok, usnadňuje bezdušovou konverzi.

E-bike ready 25km/h
Doporučeno a homologováno pro elektrokola do 25 km/h

SUPER GROUND
3 vrstvy kostry SNAKE SKIN ochranný pás od patky k patce CHAFER
chrání styčnou plochu ráfku a pláště.
Těsnění při TLE použití. Silná skládací kevlarová patka pláště
Podobné zboží
Tubeless Easy High-End silniční plášť. Spojuje Souplesse, rychlost ...
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
