- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 29" >
- Schwalbe Hurricane 29x2.25 Addix RaceGuard reflexní...
Schwalbe Hurricane 29x2.25 Addix RaceGuard reflexní pruh
Plášť pro lehký terén. Nový Hurricane má moderní, rychlý dezén. Hurricane jede rychle díky hladkému středovému pruhu a na asfaltu je téměř neslyšný. Robustní boční bloky pro dostatek záběru na lesních cestách a štěrku vytvářejí vynikající vlastnosti v terénu. Optimální mikrozářezy v krajní oblasti běhounu zajišťují bezpečnou jízdu v zatáčkách.Hurricane je vynikající terénní plášť pro cyklisty, kteří chtějí být rychlí na silnici a očekávají, že jejich pneumatiky budou bez omezení působit v lehkém terénu. Optimalizovaný pro E-MTB, nový Hurricane je nyní také k dispozici až do šířky 62 mm, s technologií DoubleDefense pro nejvyšší nároky na bezpečnost proti propíchnutí.
Výrobce schwalbe Kód produktu 11159065 Ean produktu 4026495864190
V pondělí u Vás doma
| Kód produktu | 11159065 |
| Ean produktu | 4026495864190 |
PARAMETRY
| Rychlost | 4,5/10 |
| Záběr silnice | 4/10 |
| Záběr off-road | 4/10 |
| Ochrana | 4/10 |
| Životnost | 4/10 |
| Provedení | Performance |
| Barevné provedení | černá+reflexní pruh |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | 2,0-4,0 bar |
| Tech. ochrana | RaceGuard |
| Rozměr pláště | 29x2,25 ETRTO 57-622 |
| Směs | ADDIX Performance |
| Max.zatížení při max.tlaku | 105 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 785 g |
| Duše | 19,19A,19F |
| Rozměr | 29" |
TECHNOLOGIE

Reflex
Reflexní pruh se rozsvítí při nasvícení reflektorem.

ADDIX Performance
Velmi trvanlivá směs, široký rozsah použití.

E-bike ready 25km/h
Doporučeno a homologováno pro elektrokola do 25 km/h

Ochrana 4 RaceGuard
RaceGuard. Dvojitá vrstva nylonové tkaniny. Dobrá ochrana pro lehké sportovní pláště.
Podobné zboží
Plášť pro lehký terén. Nový Hurricane má moderní, rychlý dezén. Hur...
Závodník . Vzhledem k extrémním nárokům dnešních XC tratí jsme Raci...
Hans Dampf! Vše co zvyšuje radost z E-endura má Hans Dampf v sobě. ...
Cross Country raketa kombinuje rychlost a stabilitu v zatáčkách na ...
