- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 29" >
- Schwalbe LAND CRUISER Plus 29x2.00 Green černá+reflexní...
Schwalbe LAND CRUISER Plus 29x2.00 Green černá+reflexní pruh
LAND CRUISER PLUS. Jako vždy je vybaven pro jakýkoliv terén. Příjemně se odvaluje na silnici a přes to snadno projede všechny lesní a polní cesty. Chráněno 3 mm pásem PunctureGuard (stupeň ochrany Schwalbe 5). V této verzi je doporučení pro e-kola až do 25 km / h.
Výrobce schwalbe Kód produktu 1115923501 Ean produktu 4026495906876
V neděli u Vás doma
| Kód produktu | 1115923501 |
| Ean produktu | 4026495906876 |
PARAMETRY
| Rychlost | 2/10 |
| Záběr silnice | 3/10 |
| Záběr off-road | 4/10 |
| Ochrana | 5/10 |
| Životnost | 3/10 |
| Provedení | Active Line |
| Barevné provedení | černá+reflexní pruh |
| EPI | 50 |
| Min/max tlak | 2,5-4,5 bar |
| Rozměr pláště | 29x2,0 ETRTO 50-622 |
| Směs | SBC |
| Max.zatížení při max.tlaku | 115 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 1080 kg |
| Duše | 19,19A,19F |
| Rozměr | 29" |
TECHNOLOGIE

Reflex
Reflexní pruh se rozsvítí při nasvícení reflektorem.

Linie kvality Active line
Spolehlivá kvalita s velmi hodnotnou kostrou 50 EPI

E-bike ready 25km/h
Doporučeno a homologováno pro elektrokola do 25 km/h

ochrana 5 PunctureGuard
PunctureGuard stejná úroveň ochrany jako GreenGuard, ale méně elastický.
Podobné zboží
Závodník . Vzhledem k extrémním nárokům dnešních XC tratí jsme Raci...
Cross Country raketa kombinuje rychlost a stabilitu v zatáčkách na ...
Cross Country raketa kombinuje rychlost a stabilitu v zatáčkách na ...
Jeden za všechny. Podmanivý trvalý bestseller s vynikajícími všestr...
