- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 29" >
- Schwalbe LAND CRUISER Plus Green 47-622 černá+reflexní...
Schwalbe LAND CRUISER Plus Green 47-622 černá+reflexní pruh
Land Cruiser Plus. Jako vždy je vybaven pro jakýkoliv terén. Příjemně se odvaluje na silnici a přes to snadno projede všechny lesní a polní cesty. Chráněno 3 mm pásem PunctureGuard (stupeň ochrany Schwalbe 5). V této verzi je doporučení pro e-kola až do 25 km / h.
Výrobce schwalbe Kód produktu 1110104701 Ean produktu 4026495906913
V úterý u Vás doma
| Kód produktu | 1110104701 |
| Ean produktu | 4026495906913 |
PARAMETRY
| Rychlost | 2/10 |
| Záběr silnice | 3/10 |
| Záběr off-road | 3/10 |
| Ochrana | 5/10 |
| Životnost | 3/10 |
| Stupeň ochrany | 5/10 |
| Provedení | Active |
| Barevné provedení | Černá+reflexní pruh |
| EPI | 50 |
| Min/max tlak | 3,0-5,0 bar |
| Tech. ochrana | PunctureGuard |
| Rozměr pláště | 29x1,75 ETRTO 47-622 |
| Směs | SBC |
| Max.zatížení při max.tlaku | 110 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 970 g |
| Duše | 17,19,19A |
| Rozměr | 29" |
TECHNOLOGIE

Reflex
Reflexní pruh se rozsvítí při nasvícení reflektorem.

Linie kvality Active line
Spolehlivá kvalita s velmi hodnotnou kostrou 50 EPI

E-bike ready 25km/h
Doporučeno a homologováno pro elektrokola do 25 km/h

ochrana 5 PunctureGuard
PunctureGuard stejná úroveň ochrany jako GreenGuard, ale méně elastický.
Podobné zboží
Závodník . Vzhledem k extrémním nárokům dnešních XC tratí jsme Raci...
Cross Country raketa kombinuje rychlost a stabilitu v zatáčkách na ...
Cross Country raketa kombinuje rychlost a stabilitu v zatáčkách na ...
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na...
