- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 29" >
- Schwalbe MAGIC MARY 29x2.40 Addix Performance BikePark...
Schwalbe MAGIC MARY 29x2.40 Addix Performance BikePark neskládací
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjezdařů a enduro jezdců. Perfektní všestranné vlastnosti pro téměř všechny trasy a podmínky. Sofistikovaný profil je kombinován s nejlepší směsí a konstrukcí, a tak posouvá hraniční oblast do nové dimenze.
Výrobce schwalbe Kód produktu 11159188 Ean produktu 4026495887526
V neděli u Vás doma
| Kód produktu | 11159188 |
| Ean produktu | 4026495887526 |
- silné postranní bloky a agresivní, otevřená konstrukce běhounu zajišťují maximální brzdnou trakci a optimální přilnavost v zatáčkách. I na blátivém povrchu!
- s V-Groves vyvinutými pro Magic Mary má každý jednotlivý blok větší spojení se zemí, pro ještě větší přilnavost.
- ploché bloky ve středu běhounu optimalizují chování při odvalování.
PARAMETRY
| Rychlost | 2/10 |
| Záběr off-road | 7/10 |
| Ochrana | 8/10 |
| Životnost | 9/10 |
| Provedení | Performance BikePark |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 20D2 |
| Min/max tlak | max.3,5 bar |
| Rozměr pláště | 29x2,4 ETRTO 62-622 |
| Směs | ADDIX Performance |
| Max.zatížení při max.tlaku | 125 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 1600 g |
| Duše | 19, 19A, 19+AP, 19F |
| Rozměr | 29" |
TECHNOLOGIE

Linie kvality Performance line
Excelentní kvalita pro intenzivní nasazení.

ADDIX Performance
Velmi trvanlivá směs, široký rozsah použití.

E.bike ready 50 km/h
Doporučeno a homologováno pro elektrokola do 50 km/h

BikePark
Robustní provedení,dlouhá životnost za výhodnou cenu
Podobné zboží
Plášť pro lehký terén. Nový Hurricane má moderní, rychlý dezén. Hur...
Plášť pro lehký terén. Nový Hurricane má moderní, rychlý dezén. Hur...
Hans Dampf! Vše co zvyšuje radost z E-endura má Hans Dampf v sobě. ...
Cross Country raketa kombinuje rychlost a stabilitu v zatáčkách na ...
