- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 29" >
- Schwalbe plášť NOBBY NIC new 29x2.4 Addix...
Schwalbe plášť NOBBY NIC new 29x2.4 Addix Performance TLR skládací
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na terén. A s relativně nízkou hmotností! Největší možný rozsah použití: pro turistiku a all mountain, pro obtížné cross country trasy i pro technicky náročné enduro stezky. Tuto sezónu přichází Nobby Nic s přepracovaným profilem: - moderní trail profil se stabilními stranovými bloky zajišťuje ještě větší trakci - zvětšená vzdálenost bloků pro lepší samočištění - vynikající záběr a brzdná trakce díky speciálnímu uspořádání bloků ve středu běhounu.
Výrobce schwalbe Kód produktu 1165413201 Ean produktu 4026495897495
V neděli u Vás doma
| Kód produktu | 1165413201 |
| Ean produktu | 4026495897495 |
PARAMETRY
| Rychlost | 5 |
| Záběr off-road | 7 |
| Ochrana | 6 |
| Životnost | 6 |
| Provedení | Performance |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | max.3,5 bar |
| Rozměr pláště | 29x2,4 ETRTO 62-622 |
| Směs | ADDIX Performance |
| Max.zatížení při max.tlaku | 125 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 965 g |
| Duše | 19, 19A, 19+AP, 19F |
| Rozměr | 29" |
Podobné zboží
Plášť pro lehký terén. Nový Hurricane má moderní, rychlý dezén. Hur...
Plášť pro lehký terén. Nový Hurricane má moderní, rychlý dezén. Hur...
Závodník . Vzhledem k extrémním nárokům dnešních XC tratí jsme Raci...
Hans Dampf! Vše co zvyšuje radost z E-endura má Hans Dampf v sobě. ...
