- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 29" >
- Schwalbe EDDY CURRENT FRONT 29x2.40 SuperTrail...
Schwalbe EDDY CURRENT FRONT 29x2.40 SuperTrail TLE AddixSoft skládací
Revoluce pro E-MTB. Náš první skutečný E-MTB - specialista na All Mountain a Enduro - umožňuje nekompromisní jízdu i do kopce, zvládá silné zrychlení i technické projíždění trailu. Za svůj masivní vzhled vděčí stabilním blokům, více gumy a velkým šířkám. - profil inspirovaný motokrosem s pevnými a stabilními bloky ve středu i na straně pro spolehlivé chování při řízení - výrazné V-drážky ve středu a bočních blocích pro přímé a přesné řízení - speciálně přizpůsobený design pro přední a zadní kolo (Front a Rear) Front: - spolehlivé vedení v zatáčkách ve spojení s vysokou brzdnou trakcí - přenáší impulsy řízení i když je přední kolo nadlehčeno v prudkých stoupáních. Výsledek: méně nedotáčivosti
Výrobce schwalbe Kód produktu 1165398401 Ean produktu 4026495880671
V neděli u Vás doma
| Kód produktu | 1165398401 |
| Ean produktu | 4026495880671 |
PARAMETRY
| Rychlost | 4/10 |
| Záběr off-road | 9/10 |
| Ochrana | 8/10 |
| Životnost | 8/10 |
| Provedení | Evolution |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 50 |
| Min/max tlak | 1,6-3,5 bar |
| Rozměr pláště | 29x2,4 ETRTO 62-622 |
| Směs | Addix Soft |
| Max.zatížení při max.tlaku | 125 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 1250 g |
| Duše | 19, 19A, 19+AP, 19F |
| Rozměr | 29" |
TECHNOLOGIE

Evolution line
Nejkvalitnější materiály, nejnovější technologie.

ADDIX Soft
Směs vhodná pro náročný all mountain, trail, enduro a downhill.

Tubeless easy MTB
SnakeSkin chrání bok, usnadňuje bezdušovou konverzi.

E.bike ready 50 km/h
Doporučeno a homologováno pro elektrokola do 50 km/h

SUPER TRAIL
3 vrstvy kostry Snake Skin stabilní vrstva tkaniny přes celý plášť.
Chrání bok a běhoun před průpichy a proříznutím. APEX efektivní ochrana proti defektu.
CHAFER Chrání styčnou plochu ráfku a pláště.Silná skládací kevlarová patka pláště
Podobné zboží
Excelentní pro rychlé, suché XC tratě. Extrémně nízký valivý odpor,...
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
