- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 29" >
- Schwalbe NOBBY NIC 29x2.4 SuperTrail TLE Addix...
Schwalbe NOBBY NIC 29x2.4 SuperTrail TLE Addix SpeedGrip skládací
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na terén. A s relativně nízkou hmotností! Největší možný rozsah použití: pro turistiku a all mountain, pro obtížné cross country trasy i pro technicky náročné enduro stezky.
Výrobce schwalbe Kód produktu 1165414201 Ean produktu 4026495897518
V pondělí u Vás doma
| Kód produktu | 1165414201 |
| Ean produktu | 4026495897518 |
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na terén. A s relativně nízkou hmotností! Největší možný rozsah použití: pro turistiku a all mountain, pro obtížné cross country trasy i pro technicky náročné enduro stezky.
Tuto sezónu přichází Nobby Nic s přepracovaným profilem:
- moderní trail profil se stabilními stranovými bloky zajišťuje ještě větší trakci
- zvětšená vzdálenost bloků pro lepší samočištění
- vynikající záběr a brzdná trakce díky speciálnímu uspořádání bloků ve středu běhounu.
PARAMETRY
| Rychlost | 7/10 |
| Záběr off-road | 7/10 |
| Ochrana | 8/10 |
| Životnost | 8/10 |
| Provedení | Evolution |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 50 |
| Min/max tlak | max.3,5 bar |
| Rozměr pláště | 29x2,4 ETRTO 62-622 |
| Směs | Addix Speedgrip |
| Max.zatížení při max.tlaku | 125 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 1025 g |
| Duše | 19, 19A, 19+AP, 19F |
| Rozměr | 29" |
TECHNOLOGIE

Evolution line
Nejkvalitnější materiály, nejnovější technologie.

ADDIX Speedgrip
Univerzální směs s nejširším spektrem nasazení.

Tubeless easy MTB
SnakeSkin chrání bok, usnadňuje bezdušovou konverzi.

E.bike ready 50 km/h
Doporučeno a homologováno pro elektrokola do 50 km/h

SUPER TRAIL
3 vrstvy kostry Snake Skin stabilní vrstva tkaniny přes celý plášť.
Chrání bok a běhoun před průpichy a proříznutím. APEX efektivní ochrana proti defektu.
CHAFER Chrání styčnou plochu ráfku a pláště.Silná skládací kevlarová patka pláště
Podobné zboží
Excelentní pro rychlé, suché XC tratě. Extrémně nízký valivý odpor,...
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
