- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 29" >
- Schwalbe plášť ROCKET RON 29x2.25 SuperGround...
Schwalbe plášť ROCKET RON 29x2.25 SuperGround TLE Adddix SpeedGrip skládací
Cross country raketa. Kombinuje rychlost a stabilitu v zatáčkách na nejvyšší úrovni. Vynikající všestranný závodník.
Výrobce schwalbe Kód produktu 1160101801 Ean produktu 4026495879712
V neděli u Vás doma
| Kód produktu | 1160101801 |
| Ean produktu | 4026495879712 |
- vylepšená konstrukce profilu pro nízký valivý odpor s velmi dobrou přilnavostí
- velké mezery pro vynikající samočištění
- stabilní boční bloky
PARAMETRY
| Rychlost | 7 |
| Záběr off-road | 7 |
| Ochrana | 7 |
| Životnost | 6 |
| Provedení | Evolution |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | 1,8-3,7 bar |
| Rozměr pláště | 29x2,25 ETRTO 57-622 |
| Směs | Addix Speedgrip |
| Max.zatížení při max.tlaku | 120 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 660 g |
| Duše | 19, 19A, 19AP, 19+AP, 19F |
| Rozměr | 29" |
7
Podobné zboží
Excelentní pro rychlé, suché XC tratě. Extrémně nízký valivý odpor,...
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na...
Vynikající pro rychlé a suché XC trasy. Přesvědčivý díky nízké hmot...
Cross country raketa. Kombinuje rychlost a stabilitu v zatáčkách na...
