- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 29" >
- Schwalbe RACING RALPH 29x2.25 Super Ground...
Schwalbe RACING RALPH 29x2.25 Super Ground AddixSpeed TLE skládací
Závodník. Vzhledem k extrémním nárokům dnešních XC tratí jsme s Racing Ralphem vyvinuli velmi rychlý a univerzální XC dezén, zejména pro zadní kolo.
Výrobce schwalbe Kód produktu 1160109901 Ean produktu 4026495879514
V neděli u Vás doma
| Kód produktu | 1160109901 |
| Ean produktu | 4026495879514 |
Závodník. Vzhledem k extrémním nárokům dnešních XC tratí jsme s Racing Ralphem vyvinuli velmi rychlý a univerzální XC dezén, zejména pro zadní kolo.
- mnoho záběrových hran ve střední oblasti pro skvělou trakci a vynikající zrychlení
- výrazné stranové bloky pro velmi dobrou boční oporu
- velmi tiché odvalování a vynikající valivý odpor
PARAMETRY
| Rychlost | 8/10 |
| Záběr | 6/10 |
| Ochrana | 7/10 |
| Životnost | 6/10 |
| Provedení | Evolution |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | 1,8 - 3,7 bar |
| Rozměr pláště | 29x2,25 ETRTO 57-622 |
| Směs | Addix Speed |
| Max.zatížení při max.tlaku | 120 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 670 g |
| Duše | 19,19A,19F |
| Rozměr | 29" |
TECHNOLOGIE

Evolution line
Nejkvalitnější materiály, nejnovější technologie.

ADDIX Speed
Směs pro závodníky XC.

Tubeless easy MTB
SnakeSkin chrání bok, usnadňuje bezdušovou konverzi.

E-bike ready 25km/h
Doporučeno a homologováno pro elektrokola do 25 km/h

SUPER GROUND
3 vrstvy kostry SNAKE SKIN ochranný pás od patky k patce CHAFER
chrání styčnou plochu ráfku a pláště.
Těsnění při TLE použití. Silná skládací kevlarová patka pláště
Podobné zboží
Excelentní pro rychlé, suché XC tratě. Extrémně nízký valivý odpor,...
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
