- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 29" >
- Schwalbe Tacky Chan 29x2.40 SuperTrail Addix Soft...
Schwalbe Tacky Chan 29x2.40 SuperTrail Addix Soft TLE skládací
Nejrychlejší sjezdový plášť na světě - Vyvíjen dva roky ve Světovém poháru, včetně spolupráce s celkovým vítězem Světového poháru DH Amaurym Pierronem. - 100% optimalizovaný pro přesnost: O 10 % stabilnější ramenní bloky ve srovnání s Magic Mary pro ještě agresivnější zatáčení. Dlouhé brzdné hrany umožňují pozdější brzdění Otevřená ramenní oblast poskytuje přímou zpětnou vazbu a zlepšuje samočištění - Rampy na středových blocích pro optimální valivé vlastnosti - V průměru o 8 % lehčí než Magic Mary
Výrobce schwalbe Kód produktu 11654532 Ean produktu 4026495934428
V pondělí u Vás doma
| Kód produktu | 11654532 |
| Ean produktu | 4026495934428 |
PARAMETRY
| Rychlost | 5/10 |
| Záběr | 8/10 |
| Ochrana | 8/10 |
| Životnost | 7/10 |
| Provedení | Evolution |
| Min/max tlak | 1,2-2,6 bar |
| Rozměr pláště | 29x2,4 ETRTO 62-622 |
| Směs | Addix Soft |
| Max.zatížení při max.tlaku | 125 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 1080 g |
| Duše | 19F, 19L |
| Velikost | 29" |
TECHNOLOGIE

Evolution line
Nejkvalitnější materiály, nejnovější technologie.

ADDIX Soft
Směs vhodná pro náročný all mountain, trail, enduro a downhill.

Tubeless easy MTB
SnakeSkin chrání bok, usnadňuje bezdušovou konverzi.

E.bike ready 50 km/h
Doporučeno a homologováno pro elektrokola do 50 km/h

SUPER TRAIL
3 vrstvy kostry Snake Skin stabilní vrstva tkaniny přes celý plášť.
Chrání bok a běhoun před průpichy a proříznutím. APEX efektivní ochrana proti defektu.
CHAFER Chrání styčnou plochu ráfku a pláště.Silná skládací kevlarová patka pláště
Podobné zboží
Excelentní pro rychlé, suché XC tratě. Extrémně nízký valivý odpor,...
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
