- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 29" >
- Schwalbe Wicked Will 29x2.40 SuperRace TLE Addix...
Schwalbe Wicked Will 29x2.40 SuperRace TLE Addix SpeedGrip transparentní bok skládací
Vítej v týmu! Náš nový Wicked Will má mnoho tváří. Bez ohledu na to, zda jste se vydali překročit Alpy nebo na rychlý trail, Wicked Will je tou správnou volbou a kombinuje plynulý chod a přilnavost jako žádný jiný. - rychle se odvalující střed s bloky - hladká přechodová oblast pro maximální kontrolu v zatáčkách - stabilní a přilnavé boční bloky pro vysokou oporu v zatáčkách
Výrobce schwalbe Kód produktu 11654305 Ean produktu 4026495897037
V neděli u Vás doma
| Kód produktu | 11654305 |
| Ean produktu | 4026495897037 |
PARAMETRY
| Provedení | Evolution |
| Barevné provedení | transparentní bok |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | max 3,5 bar |
| Rozměr pláště | 29x2,4 ETRTO 62-622 |
| Směs | Addix Speedgrip |
| Max.zatížení při max.tlaku | 125 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 820 g |
| Rozměr | 29" |
TECHNOLOGIE

Evolution line
Nejkvalitnější materiály, nejnovější technologie.

ADDIX Speedgrip
Univerzální směs s nejširším spektrem nasazení.

Tubeless easy MTB
SnakeSkin chrání bok, usnadňuje bezdušovou konverzi.

E.bike ready 50 km/h
Doporučeno a homologováno pro elektrokola do 50 km/h

SUPER RACE
2 vrstvy kostry ze stabilního polyamidu RACEGUARD ochranný pás.
CHAFER Chrání styčnou plochu ráfku a pláště. Těsnění při TLE použití. Silná skládací kevlarová patka pláště
Podobné zboží
Excelentní pro rychlé, suché XC tratě. Extrémně nízký valivý odpor,...
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
